[O2] TUTORIAL - Montaż podświetlenia przestrzeni na nogi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krzynol
    odpowiedział(a)
    no to 30B High, no to masz coś porąbane w vcdsie, albo ten sterownik jest walnięty
    musi pokazywać wszystkie wartości w poszczególnych bajtach do 29 nawet bez opisu, ale okienka muszą być wypełnione

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    krzynol 3c8937049E

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    a jaki masz bordnetz dokładnie?

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    Dobra to ruszam w otchłań internetów w poszukiwaniu podpowiedzi

    Zostaw komentarz:


  • patryk23
    odpowiedział(a)
    Pamietam .że mialem problem z ta labelka do 30 bitowego w Ori Vcds i chyba to 17. cos nawet byl.
    poprzednik dobrze mowi podmienic.

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    To są w miarę nowe klony więc labelki powinny być.

    Możesz pobrać te labelki i po rozpakowaniu wrzucić do folderu bodajże " user".
    Ostatnio edytowany przez georgg; 28340.

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    georgg klona mam 16.8 i 17.3.patryk23 tak mi mów jak i tak nie wiem o co chodzi nigdy nie robiłem takich rzeczy vcds’em​​​​​​​

    Zostaw komentarz:


  • patryk23
    odpowiedział(a)
    Jak masz klona bez label to mozesz pobrac z chomika roberty na sucho odpalic Lcode dokodowac i zrobione skopiowac do vcds. Mozna rowniez podmienic labelki.

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez GS_Mati Zobacz wpis
    krzynol to jak to ugryźć żeby było dobrze? Nie chciałbym robić druciarstwa i wstawiać opornika. Potrzebny jest do tego ori vcds, czy jak?
    a jekiego VCDS-a masz teraz?

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    krzynol to jak to ugryźć żeby było dobrze? Nie chciałbym robić druciarstwa i wstawiać opornika. Potrzebny jest do tego ori vcds, czy jak?

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    pewnie vcds i stare labelki

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    krzynol to powiedz czemu ten mój 30high tego nie ma, a inny taki sam to ma? Myślałem na początku że tak musi być, ale kolega Maly745 utwierdził mnie że powinienem te bajty mieć, bo inni w bcm o tym samym numerze mają. Możliwe ze to z wina vcds’a że nie widzi?

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    tylko bordnetze 30 bajtowe to mają, i to te wyższe/nowsze

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez GS_Mati Zobacz wpis
    Od 24 bajtu do ostatniego mam puste bajty, nic w nich nie ma to jest najlepsze.
    No to

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    Od 24 bajtu do ostatniego mam puste bajty, nic w nich nie ma to jest najlepsze.

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    Spróbuj tego
    Bajt 25,Bit 6,Żarówki oświetlenia przestrzeni dla nóg (0=standard/1=LED)

    Zostaw komentarz:


  • patryk23
    odpowiedział(a)
    Nie mam rozpiski który to ale na 100% od 24 zaznaczało się led dla skarpetek . Ktoś z forum miał labelki spolszczone (chyba roberta ).

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    a w okienku binarne coś jest jakieś 0 czy 1

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    30 bajtowy high - 3c8 937 049 e. Od 24 bajtu do 30 wszystkie są puste.

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    jaki masz bcm? Byte16 bit 7 to regulacja pokretłem
    Ostatnio edytowany przez Maly745; 34973.

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    Maly745 nie ma taki bajtów w bordnetzie. W bajcie 16 bit 7 oświetlenie otaczające włączane przez oświetlenie w obrębie nóg - mam aktywowane. Maxidota mam.

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    Byte 25 Bit 3
    i jeżeli masz maxi-dot to byte 12 bit 5
    Ostatnio edytowany przez Maly745; 34973.

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    Właśnie przed zakupem przestudiowalem temat że będzie działać, a tu klops. Zrobię trochę druciarsko bo podepnę pod instalacje żarówkę 5w i będzie działać. Potem wymyślę coś mądrzejszego.

    Zostaw komentarz:


  • georgg
    odpowiedział(a)
    GS_Mati to kupiłeś jakiś bubel. Ja mam zamontowany też chiński zestaw i u mnie śmiga aż miło.

    Zostaw komentarz:


  • GS_Mati
    odpowiedział(a)
    Tylko bajt 0 bit 2 - zainstalowane oświetlenie w obrębie przestrzeni na nogi. Nic więcej nie znalazłem. Wiem ze te przez ledy bo jedna lampkę wypiąłem i na krótko dałem żarówkę 5w i wszystko gra.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...